U gebruikt een verouderde internetbrowser.
We raden u aan om de meest recente internetbrowser te installeren voor de beste weergave van deze website.
Een internetbrowser die up to date is, staat ook garant voor veilig surfen.

Helaas, dit pand is verhuurd

3920 Lommel

Omschrijving

Mooi luxueus appartement gelegen aan het Hertog Janplein.

Ligging/Omgeving

Mooi gelegen appartement gelegen aan het nieuwe stadshuis van Lommel. Deze is kortom overal, op wandelafstand vanaf gelegen. Unieke ligging. Gezellig vertoeven in het centrum van Lommel.

Beschrijving

Mooi degelijk afgewerkt appartement gelegen aan het stadhuis van Lommel op de derde verdieping. Het appartement heeft een grote inkomhal met toilet en vestiaire dat uitkomt op een grote woon-leefruimte. Deze bestaat uit een open woonkamer met aangrenzend een volledige ingerichte keuken die beide toegang hebben tot het terras. Er zijn drie slaapkamers aanwezig, één daarvan heeft ook toegang heeft tot een terras en een inloopkast. De nachthal geeft ook toegang naar de badkamer/bergruimte/wasplaats en het toilet. De terrassen hebben uitkijk op de gemeenschappelijke tuin/Huis van de stad.

Gemeenschappelijke kosten zijn inbegrepen in de huurprijs.

Het appartement is beschikbaar vanaf 1 augustus 2018.

Gesteldheid appartement

Appartement is beschikbaar na ondertekening overeenkomst en betaling van de waarborg.




Sectorprotocol voor plaatsbezoeken in de vastgoedsector
Niet gevonden wat u zocht? Schrijf u dan vrijblijvend in op onze nieuwsbrief en blijf op de hoogte van ons recentste aanbod.
Schrijf u in
Terug naar boven
Sluit menu Pellettieri Real Estate